Przesłony okienne

ROLETY MATERIAŁOWE to bardzo funkcjonalny sposób na przysłonięcie okna spełniający role dekoracyjną i maskującą. Oferujemy wysokiej jakości produkty w szerokiej gamie kolorów i wzorów od transparentnych po całkowicie zaciemniające .

Przesłony okienne Przesłony okienne Przesłony okienne

PLISY umożliwiają przysłonięcie dowolnego fragmentu okna co pozwala na dozowanie światła we wnętrzu.To bardzo estetyczny rodzaj dekoracji występujący w różnorodnych wzorach i kolorach .Można je stosować na nietypowych oknach takich jak trójkąty czy trapezy.

Przesłony okienne Przesłony okienne


PANELE PRZESUWNE idealnie sprawdzają się na dużych przeszklonych powierzchniach. System wielotorowy montowany do sufitu umożliwia manipulację poszczególnymi elementami. Tą dekorację można uzyskać stosując tkaniny roletowe lub dekoracyjne dostępność różnorodnych wzorów pozwala na uzyskanie ciekawej aranżacji.


Przesłony okienne

ŻALUZJE ten rodzaj dekoracji wkomponowuje się zarówno we wnętrza klasyczne jak i nowoczesne .W zależności od stylizacji dobieramy żaluzje drewniane lub aluminiowe w przestronne wnętrza idealnie wpasowują się szerokie drewniane lamele natomiast mniejszych kameralnych pomieszczeniach ładnie wyglądają drobniejsze elementy


Przesłony okienne

SYSTEM MODERNO bardzo funkcjonalny na dużych oknach pozwala na odsłanianie i zasłanianie za pomocą sznura na zasadzie kotary w teatrze. Może być dwustronny lub jednostronny wygodny i łatwy w obsłudze.

Przesłony okienne Przesłony okienne

WERTIKALE nowoczesne rozwiązanie do dużych powierzchni w biurach i szkołach oraz pomieszczeniach mieszkalnych .W naszej kolekcji mamy szeroki wachlarz kolorystyczny o różnorodnych splotach i fakturach dzięki którym możemy dowolnie dozować ilość światła .Wysokiej jakości systemy pozwalają na wieloletnią ekspluatacje tech systemów.

Przesłony okienne